piątek, 14 grudnia 2012

Czekoladownik


Świetny pomysł aby podarować bliskiej osobie
 słodki drobiazg.
Wykonany  z kombinacji papierków UHK-owych i Galeriowych,
może trochę nietypowych jak na koloroy świąteczne






Miłego weekendu :)*

czwartek, 13 grudnia 2012

Karteczki z gitarą

Pierwsza już znana




W drugiej zmieniłam gitarę




Mam nadzieję, że zamawiającemu 
 a przede wszystkim obdarowanemu się spodoba.
Pozdrawiam cieplutko :)*

wtorek, 11 grudnia 2012

Ślubne bliźniaczki

Już kiedyś podobną robiłam, tym razem dodałam 
papierową taśmę z DT.
Znajoma grafika z ulubionej GP 
tym razem w dwóch wersjach kolorystycznych







Pozdrawiam cieplutko :)*

niedziela, 9 grudnia 2012

Świąteczne w nawiasach


dwie kartki ze słodkich papierków firmy tulip








Na dziś to już koniec prezentowania moich
wytworów
Pozdrawiam raz jeszcze :):):)

Czerń i fuksja

Takie zestawienie kolorystyczne towarzyszyło mi ostatnio
przy wykonywaniu księgi gości, winietek na stół
oraz menu.
Zdjęcia są fatalne bo robione wieczorową porą 
na roboczym blacie przy sztucznym świetle, 
ale nie udało mi się złapać w tym czasie
trochę dziennego światła































Przepraszam za ilość zdjęć
oraz dziekuję, że wytrwaliście  do końca.
Pozdrawiam serdecznie :)***